Rok 2023 to kamień milowy w historii firmy Rega Research Ltd. Od jej założenia w 1973 roku minęło już bowiem 50 lat!

Świętujemy 50 lat historii firmy Rega Research ltd.

Mówi się, że czas szybko upływa kiedy dobrze się bawisz. Jeśli tak właśnie jest, to Roy Gandy, właściciel i współzałożyciel firmy Rega, musi się doskonale bawić! 50 lat od skromnych początków w 1973 roku, kiedy robiliśmy garść gramofonów dla przyjaciół, minęło błyskawicznie, a Rega stała się przedsiębiorstwem generującym wielomilionowe obroty zajmując się inżynierią dźwięku i produkując wielokrotnie nagradzane produkty hi-fi, które są sprzedają się na całym świecie.

Od samego początku naszą wiedzę w zakresie inżynierii mechanicznej i elektrycznej połączyliśmy z trzema podstawowymi wartościami. Przyjęliśmy bowiem, że będziemy tworzyć produkty przewyższające oczekiwania, oferujące niezrównany stosunek jakości do ceny, a także dożywotnią niezawodność. Tymi samymi wartościami kierujemy się dzisiaj i nadal są one kluczowymi czynnikami naszego ciągłego rozwoju i sukcesu.

Inżynieria zawsze była podstawą działalności Rega Research, firmy mającej wręcz obsesję na punkcie specjalistycznych materiałów, tolerancji i dokładności. Pozostajemy niezmiennie brytyjskim producentem i obecnie zatrudniamy ponad 140 osób, które projektują, ręcznie montują i wysyłają każdy produkt z naszego dedykowanego zakładu zlokalizowanego w południowo-wschodniej części Anglii.

Rega jest znana m.in. z tego, iż w ciągu tych 50 lat działalności nigdy nie zamieściła płatnego ogłoszenia woląc wydać kwoty, które stanowiłyby pokaźny budżet reklamowy na prace działu badań i rozwoju, by niezmiennie realizować opisane wcześniej podstawowe założenia swojej działalności i w ten sposób najlepiej służyć Wam, naszym klientom. Gdy połączy się te wartości z prawdziwą pasją do muzyki łatwo będzie zrozumieć jak osiągnęliśmy kamień milowy w naszej działalności, czyli 50 lat sukcesów na rynku!

Jako że w 2023 roku będziemy obchodzić 50. rocznicę działalności możecie być pewni, że będziecie świadkami premier nowych przełomowych produktów oraz, oczywiście, także kilku specjalnych, rocznicowych niespodzianek. Śledźcie więc uważnie przez cały rok naszą stronę internetową oraz kanały w mediach społecznościowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o historii Regi, o tym jak się to wszystko zaczęło, o rozwiązaniach technicznych, czy w końcu o ludziach, którzy tworzyli naszą historię, koniecznie przeczytaj książkę “A Vibration Measuring Machine” („Maszyna do pomiaru drgań”).