SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Budowa stal miękka 2 mm
Wykończenie Wysokiej jakości czarny lakier proszkowy
Projekt Tylko dla zestawu głośnikowego Kyte

ADAPTER DO PODSTAWEK
KITE

Specjalnie zaprojektowany dla głośnika Kyte, aby umożliwić jego montaż w szerokiej podstawek głośnikowych.

Zaprojektowany tak, aby pasował bezpośrednio w miejsce standardowej tylnej nóżki Kyte, adapter zapewnia dużą powierzchnię i bardziej stabilną platformę, gdy są używane z podstawkami głośnikowymi innych firm. ​Wykonane z wytrzymałej, malowanej proszkowo stali miękkiej o grubości 2 mm, adaptery Kyte są wycinane laserowo i składane CNC, aby zapewnić wysoką precyzję.

Adapter do statywu Kyte może być używany na statywie głośnikowym lub w celu zapewnienia lepszej izolacji na innych powierzchniach. Każdy adapter jest montowany w ciągu kilku sekund przy użyciu tych samych dwóch pozycji lokalizacji, które są używane do mocowania dostarczonej standardowej nóżki. Dodatkowa izolacja zapewni lepszą stabilność i osiągi w stosunku do standardowej tylnej stopy.

Zawartość opakowania:

  • 2 x adaptery
  • 4 x nóżki tłumiące (fabrycznie montowane górne mocowanie) do prawidłowego ustawienia osi głośnika
  • 4 x śruby montażowe
  • 8 x gumowe opcjonalne nóżki podstawy (do zamontowania przez klienta w zależności od rozmiaru używanego stojaka).

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Na wszystkie produkty marki Rega udzielamy ograniczonej, dożywotniej gwarancji.

Każdy z naszych produktów jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami. Niniejsza gwarancja obejmuje potwierdzone wady produkcyjne. Gwarancja nie obejmuje zużycia, ani części, które są uważane za materiały eksploatacyjne. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń firmy Rega zawartych w instrukcji obsługi produktu mogą spowodować utratę gwarancji. Ze względu na lokalne przepisy obowiązujące w danym kraju zakres gwarancji może się różnić. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące gwarancji, skontaktuj się ze sprzedawcą lub dystrybutorem firmy Rega. Niniejsza gwarancja nie ma wpływu na Twoje prawa ustawowe.