AETHOS

Wzmacniacz stereo Aethos mieści się w zupełnie nowej, specjalnie zaprojektowanej obudowie. Wykorzystując cztery 16-amperowe tranzystory wyjściowe o mocy 160 W na kanał, zapewnia to 156 W na kanał przy 6 Ω. Aethos to konstrukcja dual mono wykorzystująca niestandardowy transformator toroidalny i regulowane zasilanie dla wrażliwych stopni wzmocnienia i sterowników. Stopień przedwzmacniacza wykorzystuje w całym zakresie dyskretne obwody klasy A. Aethos to bezkompromisowy produkt, który ma jeden cel: dostarczać Twoją muzykę tak wiernie, jak to tylko możliwe.

Innowacje projektowe

Nasz czas, wysiłek i pieniądze zostały wydane na opracowanie obwodu i konstrukcji, z wykorzystaniem najwyższej specyfikacji komponentów w całym tekście. W ramach projektu uwzględniliśmy przydatne funkcje, takie jak przełączane bezpośrednie wejście i wyjście przedwzmacniacza, aby umożliwić wykorzystanie nowego wzmacniacza Aethos w szerokiej kombinacji systemów. Gniazdo słuchawkowe zostało zintegrowane w taki sposób, że przełączanie głośników odbywa się przez wyjściowy przekaźnik wyciszania, aby nie blokować ścieżki sygnału i nie pogarszać jakości dźwięku.

Wzięliśmy koncepcje projektowe leżące u podstaw wielokrotnie nagradzanych i niezwykle udanych Elex-R i Elicit-R i przenieśliśmy wydajność na wyższy poziom i dalej dzięki 125-watowej konstrukcji dual mono z takimi funkcjami, jak w pełni dyskretny wzmacniacz liniowy oparty na FET, kondensatory polipropylenowe na całej ścieżce sygnału, kondensatory zasobnikowe K-Power, regulowane zasilanie wzmacniacza mocy i wysokoprądowy stopień wyjściowy składający się z czterech 160-watowych tranzystorów wyjściowych Sanken na kanał.

KLUCZOWE CECHY

  • 156 W na kanał przy 6 Ω (125 W na kanał przy 8 Ω)
  • Konstrukcja dual mono
  • 5 wejść liniowych
  • Gniazdo słuchawkowe
  • Pilot
  • Wejście bezpośrednie
  • Record out
  • Wyjście przedwzmacniacza
  • Dożywotnia gwarancja na wady produkcyjne

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Moce wyjściowe przy znamionowym
napięciu zasilania 230/115 V
125 W RMS, kanały zasilane przy obciążeniu znamionowym 8 Ω
156 W RMS oba kanały wysterowane do 6 Ω
Wyjście nagrywania Zapis poziomu wyjściowego (przy znamionowych poziomach wejściowych) 219 mV
Zapis impedancji wyjściowej 560 Ω
Wyjście przedwzmacniacza Poziom wyjściowy przedwzmacniacza (przy znamionowych poziomach wejściowych) 840 mV
Impedancja wyjściowa przedwzmacniacza 100 Ω
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 433 x 95 x 360 mm
Waga 17,5 kg

Nie ma znaczenia, jakiego rodzaju głośnika używasz, Rega’s Aethos daje unikalną kombinację
zaangażowania, entuzjazmu i radości… Fantastyczna jakość dźwięku,
wysoka muzykalność i doskonała równowaga.

STEREO+

What Hi-Fi? Najlepszy wzmacniacz stereo powyżej £2500, październik 2021

What Hi-Fi? Najlepszy wzmacniacz stereo powyżej £2500, październik 2021

Recenzja Hi-Fi Choice, Grudzień 2019

Recenzja AVForums, czerwiec 2020

Recenzja The Ear, grudzień 2019

Stereo+ Produkt Roku 2019

Hi-Fi World

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Wszystkie produkty Rega posiadają dożywotnią gwarancję na wady fabryczne. Każdy produkt, który tworzymy, jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii w najwyższym możliwym standardzie. Niniejsza gwarancja obejmuje oryginalne potwierdzone wady produkcyjne. Niniejsza gwarancja nie obejmuje zużycia. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń Rega mogą spowodować unieważnienie gwarancji.

Zapoznaj się z instrukcją obsługi, aby uzyskać szczegółowe informacje o gwarancji dla konkretnego produktu. Twoje prawa ustawowe pozostają nienaruszone.