BRIO

Brio ma zupełnie nową obudowę, w której mieszczą się ulepszone obwody i części. Teraz znajduje się w aluminiowej obudowie ze stalową podstawą, która zwiększa zdolność pochłaniania ciepła Brio i poprawia jakość i niezawodność już solidnej konstrukcji Regi. Nowy Brio ma sprytnie zintegrowane gniazdo słuchawkowe, specjalnie zaprojektowane, aby uniknąć zakłóceń z obwodem audio, gdy nie jest używany. Jak można się spodziewać, standardowo wbudowany jest przedwzmacniacz gramofonowy o bardzo wysokiej specyfikacji z ruchomym magnesem.

Dynamiczna klasa mistrzowska

Przez cały proces projektowania Brio został skrupulatnie ulepszony pod każdym względem, od jakości materiałów po proces produkcyjny, aby ten nowy Brio był krokiem naprzód w inżynierii i projektowaniu wzmacniaczy Regi.

KLUCZOWE CECHY

  • Zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy
  • Gniazdo słuchawkowe
  • Mini pilot zdalnego sterowania
  • Niestandardowa obudowa
  • 50 W na 8 Ω
  • Dożywotnia gwarancja na wady produkcyjne

PRZEPROJEKTOWANY OBWÓD
Kluczowe ulepszenia zostały wprowadzone do obwodów. Układ PCB został w pełni zmodernizowany, aby obsługiwać wyższe specyfikacje dla wszystkich krytycznych części. Dodano drugi surowy zasilacz, aby zapewnić dalszą izolację między stopniem wyjściowym a stopniem sterującym/liniowym i przedwzmacniaczami gramofonowymi. Poprawia to izolację pomiędzy wysokimi i niskimi stopniami sygnału wzmacniacza. Wzmacniacze operacyjne MUSES o wyższej specyfikacji zostały zastosowane we wzmacniaczu liniowym i gramofonowym.

ZUPEŁNIE NOWY PROJEKT OBUDOWY
Elegancki i minimalistyczny wygląd został zaprojektowany, aby wprowadzić elegancję do klasycznego stylu Regi, ale wciąż nawiązuje do pikowanych funkcji ukrytych w poprzednich wzmacniaczach Regi. Połączenie wszystkich tych aspektów sprawia, że ​​ten futerał Brio jest wyjątkowym punktem widzenia wśród konkurencji.

GNIAZDO SŁUCHAWKOWE
Dla wygody Brio ma możliwość sterowania standardowymi słuchawkami hi-fi z wewnętrznego wzmacniacza. Dodanie gniazda słuchawkowego było możliwe tylko dzięki znalezieniu sposobu na zmniejszenie jego wpływu na główną ścieżkę sygnału, aby nie zakłócało ogólnej jakości dźwięku. Szczególną uwagę zwróciliśmy na przełącznik, który dezaktywuje główne głośniki.

WIELOKROTNIE NAGRADZANY
What Hi-Fi? Dwukrotnie Produkt Roku, Hi-Fi Choice Editors Choice, The Ear.net Best Buy oraz Lyd i Bilde Produkt Roku.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Moc wyjściowa

50 W na 8 Ω

Pobór energii 195 W
Wejścia

1 x wejście Phono, 4 x wejścia liniowe

Wyjścia

Record out
Wymiary (szer. x wys. x gł.)

216 x 78 x 345 mm

Waga 5,1 kg

Góra jest słodka i niemęcząca, środkowe pasmo bujne, ale bardzo przejrzyste, a bas ma blask i płynną, niewymuszoną jakość.

Chris Ward

Hi-Fi Choice

What Hi-Fi? Nagroda Produkt Roku

Nagroda Ear.net - Best Buy

Wybór redaktorów Hi-Fi Choice

Nagroda Lyd & Build Produkt Roku

What Hi-Fi? Nagroda Produkt Roku

Ton Audio Recenzja

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Wszystkie produkty Rega posiadają dożywotnią gwarancję na wady fabryczne. Każdy produkt, który tworzymy, jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii w najwyższym możliwym standardzie. Niniejsza gwarancja obejmuje oryginalne potwierdzone wady produkcyjne. Niniejsza gwarancja nie obejmuje zużycia. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń Rega mogą spowodować unieważnienie gwarancji.

Zapoznaj się z instrukcją obsługi, aby uzyskać szczegółowe informacje o gwarancji dla konkretnego produktu. Twoje prawa ustawowe pozostają nienaruszone.