CARBON

Rega Carbon to wysokiej jakości wkładka MM, zaprojektowana tak, aby była prosta w konfiguracji, łatwa w instalacji, a przede wszystkim precyzyjnie odtwarzała muzykę.

Dostarczany w standardzie wraz w wielokrotnie nagradzanymi gramofonami Planar 1 i Planar 2 , Carbon brzmi znacznie lepiej niż by na to wskazywała jej cena.

Szczegółowość i precyzja

Rega Carbon zapewnia pełne brzmienie z mocnym basem i zrównoważoną równowagą tonalną. Szeroki zakres nacisku igły sprawia, że ​​jest to tolerancyjna na błędy wkładka, która jest łatwa w konfiguracji i prosta w użyciu. Wyposażona jest w wymienną igłę, dzięki czemu jej wymiana będzie prosta i bezproblemowa.

GŁÓWNE CECHY

  • Wspornik węglowy
  • Szlif stożkowy
  • Wymienna igła
  • Nacisk igły 2-3 g
  • Mapięcie wyjściowe 2,5 mV przy 1 kHz
  • Dożywotnia gwarancja na wady produkcyjne

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Napiecie wyjściowe 2,5 mV przy 1 kHz
Igła
Możliwość wymiany przez użytkownika
Mocowanie Standard, dwie śruby
Wspornik Carbon
Kolor Czarny i biały
Nacisk igły 2-3 g

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Na wszystkie produkty marki Rega udzielamy ograniczonej, dożywotniej gwarancji.

Każdy z naszych produktów jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami. Niniejsza gwarancja obejmuje potwierdzone wady produkcyjne. Gwarancja nie obejmuje zużycia, ani części, które są uważane za materiały eksploatacyjne. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń firmy Rega zawartych w instrukcji obsługi produktu mogą spowodować utratę gwarancji. Ze względu na lokalne przepisy obowiązujące w danym kraju zakres gwarancji może się różnić. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące gwarancji, skontaktuj się ze sprzedawcą lub dystrybutorem firmy Rega. Niniejsza gwarancja nie ma wpływu na Twoje prawa ustawowe.