ELYS 2

Każda z naszych wkładek MM jest starannie składana, zgodnie z najwyższymi standardami, przez naszych wykwalifikowanych techników. Procedura projektowania i montażu koncentruje się na jednym prostym celu: wydobyciu jak największej ilości muzyki z winylu.

Przejrzystość ponad wszystko

Każda wkładka Elys 2 wykorzystuje parę najwyższej klasy cewek nawijanych przez nas samodzielnie w naszej fabryce. Wybrany zestaw cewek jest starannie montowany w niestandardowym przyrządzie, który pomaga osiągnąć najmniejszą możliwą przerwę międzybiegunową w systemie ruchomych magnesów. Każda wkładka przed zapakowaniem lub zamontowaniem w gramofonie Rega jest testowana i sprawdzana przez dwa dni, aby upewnić się, że rygorystycznie przestrzegane tolerancje dla każdego modelu zostały osiągnięte. Wielokrotnie nagradzany model Elys 2 oferuje niezrównaną klarowność, wciągające obrazowanie stereo i naturalną dynamikę, dzięki czemu masz kontakt z Twoją kolekcją winyli jak nigdy dotąd. Dostępna w fabrycznym mocowaniu w modelu Planar 2, jest też idealnym partnerem dla gramofonów Planar 3 i Planar 6.

GŁÓWNE CECHY

  • Ręcznie wykonywana wkładka MM
  • 3-punktowe mocowanie Rega
  • Eliptyczny szlif igły
  • Aluminiowy wspornik
  • Precyzyjny, ręcznie regulowany, precyzyjny balans między kanałami zapewniający wyjątkowy obraz stereofoniczny
  • Dokładny balans między kanałami ±0,3 mV
  • Dożywotnia gwarancja na wady produkcyjne

NAPRAWA WKŁADEK

Unikalna konstrukcja obudów wkładek Rega pozwala na poprawę dźwięku, eliminując mechaniczne połączenie między elementem, w którym mocowana jest igła a korpusem wkładki. Dzięki temu poprawia się zdolność śledzenia ścieżki i stabilność igły. Jeśli uszkodzisz lub zużyjesz swoją wkładkę Rega, po prostu zwróć ją swojemu dealerowi Rega, a on dostarczy ci odbudowaną wkładkę wyposażoną w nowy wspornik, igłę i zawieszenie. Każda odbudowana wkładka jest testowana przez dwa dni, podobnie jak nowe wkładki. W przypadku wymiany wkładki od innego producenta, będącej odpowiednikiem naprawianej wkładki, naprawa zostanie wykonana w zredukowanej cenie.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Napięcie wyjściowe 6,8 – 7,2 mV
Szlif igły
Eliptyczny
Mocowanie 3-punktowe Rega
Cewki Precyzyjnie nawinięte, równoległe
Kolor Niebieski
Nacisk igły 1,75 g