HISTORIA REGI

Od skromnych początków w 1973 roku początkowy sukces Regi opierał się na nagradzanych ramionach gramofonowych i gramofonach, ale Rega tworzy kompletne systemy hi-fi od lat osiemdziesiątych.

Inżynieria zawsze była bijącym sercem Rega Research, firmy mającej obsesję na punkcie specjalistycznych materiałów, tolerancji i dokładności.

Od pierwszego dnia każdy produkt Rega był projektowany tak, aby osiągnąć najlepszą wydajność muzyczną i zapewnić dożywotnią radość z muzyki w przystępnej cenie.

Do dziś Rega pozostaje oddanym brytyjskim producentem i zatrudnia obecnie ponad 140 osób, sprzedając do 46 różnych krajów.

Produkujemy szeroką gamę produktów hi-fi, w tym wzmacniacze, przedwzmacniacze gramofonowe, wkładki, odtwarzacze CD, głośniki oraz szeroką gamę akcesoriów, by wymienić tylko kilka. Rega projektuje i montuje każdy produkt ręcznie w naszym specjalnie zbudowanym zakładzie o powierzchni 38 000 stóp kwadratowych w południowo-wschodniej Anglii, przy użyciu zespołu wysoko wykwalifikowanych i wysoko wykwalifikowanych techników, którzy są dumni ze swojej pracy.

Jesteśmy tak pewni swoich możliwości, że Rega oferuje dożywotnią gwarancję na wady produkcyjne na każdy produkt, który wytwarzamy.

Maszyna do pomiaru wibracji

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o historii, projektowaniu i inżynierii stojącej za sukcesem produktów Rega, zapraszamy do lektury książki „Maszyna do pomiaru drgań”.