io

NOWOŚĆ

io został zaprojektowany, aby oferować wyjątkową wydajność Rega w przystępnej cenie. Wykorzystuje ten sam stopień wzmacniacza, co wielokrotnie nagradzany Brio, teraz zaprojektowany do pracy z mocą 30 W na kanał przy 8 Ω. io posiada dwa wejścia liniowe, wysokiej jakości przedwzmacniacz gramofonowy Rega z ruchomym magnesem oraz dedykowane wyjście słuchawkowe wysokiej jakości. io bezproblemowo zintegruje się z każdym domowym systemem audio, pozostając jednocześnie prostym w użyciu i łatwym w konfiguracji.

Ponieważ muzyka ma znaczenie

Z przyjemnością przedstawiamy nowy Planar 1 z matowym wykończeniem. Każdy aspekt Planara 1 został skrupulatnie zaprojektowany w celu poprawy wydajności. Planar 1 wykorzystuje wykonany na zamówienie, niskoszumowy, synchroniczny silnik 24 V, który redukuje wibracje, w połączeniu z ręcznie wykonanym ramieniem RB110 wyposażonym w nasze unikalne łożyska Rega o ultraniskim tarciu. Dodaliśmy naszą najnowszą technologię pasa napędowego, pas EBLT, który zapewnia większą dokładność i lepszą wydajność prędkości. Jeśli chcesz wrócić do winyli i chcesz uzyskać poważne brzmienie, które przetrwa całe życie, nie szukaj dalej.

KLUCZOWE CECHY

    • Zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy
    • Gniazdo słuchawkowe
    • Mini pilot zdalnego sterowania
    • Całkowicie nowe, specjalnie zaprojektowane podwozie
    • Dożywotnia gwarancja na wady produkcyjne

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Moc wyjściowa 30 W na kanał przy 8 Ω
Pobór energii 135 W
Wejścia 1 x wejście Phono, 2 x wejścia liniowe
Talerz Talerz z żywicy fenolowej
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 180 x 68 x 290 mm
Waga 2,9 kg

Rega io to świetny mały wzmacniacz, który ma moc, jakiej nie dostaniesz od znacznie lepiej wyposażonej konkurencji i dostarcza muzykę, którą po prostu chcesz grać.

JASON KENNEDY

The Ear

What Hi-Fi? Najlepszy wzmacniacz poniżej 400 funtów, październik 2021

What Hi-Fi? Najlepszy wzmacniacz poniżej 400 funtów, październik 2020

AVForums - BEST BUY, sierpień 2020

Zwycięzca testu grupowego, kwiecień 2021

AV Forum „Produkt roku 2020”

HIFI and music source, kwiecień 2021

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Wszystkie produkty Rega posiadają dożywotnią gwarancję na wady fabryczne. Każdy produkt, który tworzymy, jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii w najwyższym możliwym standardzie. Niniejsza gwarancja obejmuje oryginalne potwierdzone wady produkcyjne. Niniejsza gwarancja nie obejmuje zużycia. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń Rega mogą spowodować unieważnienie gwarancji.

Zapoznaj się z instrukcją obsługi, aby uzyskać szczegółowe informacje o gwarancji dla konkretnego produktu. Twoje prawa ustawowe pozostają nienaruszone.