io

NOWOŚĆ

Wzmacniacz io został zaprojektowany tak, aby zaoferować wyjątkowy dźwięk Regi w przystępnej cenie. Wykorzystuje on ten sam stopień wzmacniacza mocy, co wielokrotnie nagradzany model Brio. io oferuje moc 30 W na kanał przy 8 Ω. Ma dwa wejścia liniowe, wysokiej jakości przedwzmacniacz gramofonowy MM oraz wysokiej jakości wyjście słuchawkowe. io bezproblemowo zintegruje się z każdym domowym systemem audio, a jest przy tym prosty w użyciu i łatwy w konfiguracji.

Ponieważ muzyka ma znaczenie

We wzmacniaczu io zastosowano ten sam wzmacniacz mocy i przedwzmacniacz gramofonowy, co w jego większym bracie, wielokrotnie nagradzanym modelu Brio. Naszym celem było zapewnienie wyjątkowej jakości dźwięku w mniejszej, nie tak kosztownej obudowie. Układ wyjściowy pracujący w klasie A/B dzieli swoje DNA z resztą wzmacniaczy Regi. Zastosowaliśmy w nim starannie dobierane komponenty, takie jak tranzystory wyjściowe Sankena i potencjometr głośności Alpsa oraz liniowy zasilacz, który umożliwia uzyskanie 30 watów na kanał przy 8 Ω. Dostępne są w nim dwa wejścia liniowe i wysokiej jakości wejście gramofonowe MM. Z przodu urządzenia znajduje się wyjście słuchawkowe; jest to sterowane ze stopnia wzmacniacza mocy urządzenia przez przekaźniki, aby uniknąć degradacji sygnału po włożeniu słuchawek. W zestawie znajduje się nowy, przeprojektowany mini-pilot.

KLUCZOWE CECHY

    • Zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy MM
    • Gniazdo słuchawkowe
    • Mini-pilot zdalnego sterowania
    • Nowa, przeprojektowana obudowa
    • Dożywotnia gwarancja na wady produkcyjne

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Moc wyjściowa 30 W na kanał przy 8 Ω
Pobór mocy 135 W
Wejścia 1 x MM, 2 x liniowe RCA
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 180 x 68 x 290 mm
Waga 2,9 kg

Rega io to świetny mały wzmacniacz, który ma moc, jakiej nie dostaniesz od znacznie lepiej wyposażonej konkurencji i dostarcza muzykę, którą po prostu chcesz grać.

JASON KENNEDY

The Ear

What Hi-Fi? Najlepszy wzmacniacz poniżej 400 funtów, październik 2021

What Hi-Fi? Najlepszy wzmacniacz poniżej 400 funtów, październik 2020

AVForums - BEST BUY, sierpień 2020

Zwycięzca testu grupowego, kwiecień 2021

AV Forum „Produkt roku 2020”

HIFI and music source, kwiecień 2021

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Na wszystkie produkty marki Rega udzielamy ograniczonej, dożywotniej gwarancji.

Każdy z naszych produktów jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami. Niniejsza gwarancja obejmuje potwierdzone wady produkcyjne. Gwarancja nie obejmuje zużycia, ani części, które są uważane za materiały eksploatacyjne. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń firmy Rega zawartych w instrukcji obsługi produktu mogą spowodować utratę gwarancji. Ze względu na lokalne przepisy obowiązujące w danym kraju zakres gwarancji może się różnić. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące gwarancji, skontaktuj się ze sprzedawcą lub dystrybutorem firmy Rega. Niniejsza gwarancja nie ma wpływu na Twoje prawa ustawowe.