SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Wyjście do silnika dwufazowego 24 V AC zabezpieczone resetowalnym bezpiecznikiem
Pobór energii 7,2 W
Napięcie 24 V AC
Zasilacz Tylko Rega PS1
Rozmiar kroku kontroli prędkości 0,01 obr/min
PS1 (wtyk UE-Euro 2)
Wejście 230 V ~ 50 Hz 0,07 A / Wyjście 24 V ~ 350 mA AC

NEO ZASILACZ MK2

NOWOŚĆ

Nowy Neo MK2 jest umieszczony w przeprojektowanej obudowie, aby dopasować go do innych produktów z tej serii, tworząc lepszą atmosferę rodziny. Zasilacz Neo MK2 to zaawansowany zasilacz gramofonu zapewniający precyzyjną regulację prędkości przez użytkownika, zaawansowany antywibracyjny obwód silnika i wygodę elektronicznej zmiany prędkości. Neo MK2 będzie mile widzianym dodatkiem do każdego kompatybilnego gramofonu Rega, redukując hałas silnika, poprawiając stabilność prędkości i dokładność prędkości obrotowej.

Zasilacz Neo MK2 jest kompatybilny z następującymi modelami gramofonów Rega:

P3-24 / RP3 / Planar 3 2016-bieżący / RP6 / P5 / P7 / RP40 edycja specjalna / RP8 Lub jakikolwiek starszy gramofon Rega wyposażony w nasz zestaw modernizacyjny 24v na rynek wtórny.

Używając tego samego generatora DSP (cyfrowego przetwarzania sygnału), który znajduje się w zasilaczu Planar 10, Neo MK2 jest zbudowany na krysztale o wysokiej stabilności.

Generator DSP podzieli dokładny sygnał z kryształu na dokładną częstotliwość wymaganą do obrócenia talerza z wybraną prędkością, jednocześnie wytwarzając prawie idealny przebieg sinusoidalny do napędzania silnika 24 V. Precyzyjna regulacja prędkości odbywa się za pomocą tylnego panelu za pomocą dostarczonego niestandardowego narzędzia do przycinania Neo (w zestawie).

Modele gramofonów Planar 6 i Planar 8, które zawierają Neo, będą teraz dostarczane z dołączonym standardowo MK2 Neo.

Recenzja - The Ear, luty 2018

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Na wszystkie produkty marki Rega udzielamy ograniczonej, dożywotniej gwarancji.

Każdy z naszych produktów jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami. Niniejsza gwarancja obejmuje potwierdzone wady produkcyjne. Gwarancja nie obejmuje zużycia, ani części, które są uważane za materiały eksploatacyjne. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń firmy Rega zawartych w instrukcji obsługi produktu mogą spowodować utratę gwarancji. Ze względu na lokalne przepisy obowiązujące w danym kraju zakres gwarancji może się różnić. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące gwarancji, skontaktuj się ze sprzedawcą lub dystrybutorem firmy Rega. Niniejsza gwarancja nie ma wpływu na Twoje prawa ustawowe.