NIERDZEWNA PODKŁADKA 2MM

Prosta podkładka, która mieści się pod ramieniem w celu regulacji wysokości ramienia. W przypadku starszych modeli tylko mocowanie za pomocą dużej nakrętki.

Nie dla ramion trzypunktowych.

Podkładka ze stali nierdzewnej 2 mm używana do podniesienia starszego ramienia Regi. Istnieje możliwość układania podkładek, jeśli wymagana jest większa wysokość. Regulacja powyżej 4 mm wymaga zastosowania nakrętki tulei ramienia do bezpiecznego zamocowania ramienia.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Na wszystkie produkty marki Rega udzielamy ograniczonej, dożywotniej gwarancji.

Każdy z naszych produktów jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami. Niniejsza gwarancja obejmuje potwierdzone wady produkcyjne. Gwarancja nie obejmuje zużycia, ani części, które są uważane za materiały eksploatacyjne. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń firmy Rega zawartych w instrukcji obsługi produktu mogą spowodować utratę gwarancji. Ze względu na lokalne przepisy obowiązujące w danym kraju zakres gwarancji może się różnić. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące gwarancji, skontaktuj się ze sprzedawcą lub dystrybutorem firmy Rega. Niniejsza gwarancja nie ma wpływu na Twoje prawa ustawowe.