NIESTANDARDOWY PRZEWÓD DIN NEO I TT-PSU 2M

Zaprojektowany, aby umożliwić umieszczenie zasilacza Neo PSU lub MK2 TT-PSU w większej odległości od gramofonu, jeśli jest to pożądane.

Ta niestandardowa wersja przewodu Neo / TT-PSU DIN o długości 2 m to wykonane na zamówienie Power DIN do Power DIN. Działa tylko z Neo lub MK2 TT-PSU i nowszymi produkowanymi od 2011 roku.

Nie jest kompatybilny z MK1 TT-PSU.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Na wszystkie produkty marki Rega udzielamy ograniczonej, dożywotniej gwarancji.

Każdy z naszych produktów jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami. Niniejsza gwarancja obejmuje potwierdzone wady produkcyjne. Gwarancja nie obejmuje zużycia, ani części, które są uważane za materiały eksploatacyjne. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń firmy Rega zawartych w instrukcji obsługi produktu mogą spowodować utratę gwarancji. Ze względu na lokalne przepisy obowiązujące w danym kraju zakres gwarancji może się różnić. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące gwarancji, skontaktuj się ze sprzedawcą lub dystrybutorem firmy Rega. Niniejsza gwarancja nie ma wpływu na Twoje prawa ustawowe.