O FIRMIE

Inżynieria jest bijącym sercem Rega Research Ltd, firmy mającej obsesję na punkcie specjalistycznych materiałów, tolerancji i dokładności. Każdy produkt Rega został zaprojektowany tak, aby osiągnąć najlepszą wydajność muzyczną i zapewnić dożywotnią przyjemność w przystępnej cenie. Rega pozostaje oddanym brytyjskim producentem i zatrudnia ponad 140 osób.
Rega projektuje i montuje każdy produkt ręcznie w swoim niestandardowym zakładzie o powierzchni 38 000 stóp kwadratowych w południowo-wschodniej Anglii, a asortyment produktów jest eksportowany na całym świecie do 46 różnych krajów. W tej sekcji możesz dowiedzieć się o naszej historii , naszym właścicielu i odkryć każdy produkt Rega, który stworzyliśmy od 1973 roku za pośrednictwem interaktywnej osi czasu produktu .

HISTORIA REGI

Założona w 1973 roku od skromnych początków firma Rega Research stała się jedną z najbardziej szanowanych firm produkujących sprzęt hi-fi na świecie. Dowiedz się więcej o historii firmy.

ROY GANDY

Dowiedz się o samym człowieku, Royu Gandy. Współzałożycielu i właścicielu firmy Rega Research Ltd. Wiele osób może zaskoczyć, że Roy Gandy nie pojawił się na tym świecie jako w pełni ukształtowany inżynier gramofonów hi-fi. Proces był powolny i często bolesny, naznaczony po drodze wieloma wybojami.

WYCIECZKA PO FABRYCE

Każdy gramofon firma Rega projektuje i montuje ręcznie w specjalnie zbudowanym zakładzie o powierzchni 38 000 stóp kwadratowych w południowo-wschodniej Anglii, przy użyciu zespołu oraz wysoko wykwalifikowanych techników i inżynierów, którzy są dumni ze swojej pracy.

REGA NAIAD

Produkt niepodobny do żadnego innego, stworzony, aby popchnąć filozofię Regi do skrajności i udowodnić ponad wszelką wątpliwość, że nasza dożywotnia mantra ultralekkich, sztywnych cokołów i użycie odpowiednich materiałów w newralgicznych obszarach projektu ma kluczowe znaczenie w konstruowaniu każdego gramofonu o poważnych osiągach.