PARA 3 INTERKONEKT

NOWOŚĆ

Rega Couple 3 została zaprojektowana, aby uzupełnić wydajność każdego systemu audio hi-fi.

Kabel o niskiej pojemności zastosowany w Couple 3 jest zbudowany z miedzi beztlenowej (OFC) z ultra-elastycznym płaszczem. Ten kabel został pierwotnie opracowany jako krytyczny komponent używany wewnątrz naszego wielokrotnie nagradzanego, referencyjnego przedwzmacniacza gramofonowego Aura . Pojemność 80pF tego kabla jest dopasowana do naszych niestandardowych kabli ramienia używanych w całej gamie Rega. Ta funkcja zoptymalizuje wydajność, gdy jest używana między przedwzmacniaczem gramofonowym a wzmacniaczem.

Zakończone ergonomicznie zaprojektowanymi, wysokiej jakości wtyczkami Neutrik RCA, aby zmaksymalizować transfer sygnału, korzystają również z mechanicznego odciążenia, które chroni przed przypadkowym uszkodzeniem.

Para 3 jest starannie ręcznie montowana we własnym zakresie zgodnie z naszymi rygorystycznymi standardami, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość i jest objęta dożywotnią gwarancją Rega na wady produkcyjne.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Długość połączenia międzysieciowego 1 m
Typ przewodu Wielożyłowy (28) kabel beztlenowy
Rozmiar nici 0,22 mm 2
Niska pojemność 80 pF
Osłona 100% współczynnik osłony
Kabel zewnętrzny Ultra elastyczna kurtka
Typ wtyczek RCA
Wysokiej jakości pozłacany Neutrik z mechanicznym odciążeniem naprężeń

 

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Wszystkie produkty Rega posiadają dożywotnią gwarancję na wady fabryczne. Każdy produkt, który tworzymy, jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii w najwyższym możliwym standardzie. Niniejsza gwarancja obejmuje oryginalne potwierdzone wady produkcyjne. Niniejsza gwarancja nie obejmuje zużycia. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń Rega mogą spowodować unieważnienie gwarancji.

Zapoznaj się z instrukcją obsługi, aby uzyskać szczegółowe informacje o gwarancji dla konkretnego produktu. Twoje prawa ustawowe pozostają nienaruszone.