COUPLE 3 INTERKONEKT ANALOGOWY RCA

NOWOŚĆ

Kabel Rega Couple 3 został zaprojektowanytak, aby uzupełnić każdy system audio.

Kabel o niskiej pojemności zastosowany w Couple 3 jest zbudowany z miedzi beztlenowej (OFC) i znajduje się w ultra-elastycznym płaszczu. Kabel ten został pierwotnie opracowany do wnętrza naszego wielokrotnie nagradzanego, referencyjnego przedwzmacniacza gramofonowego Aura . Pojemność 80 pF tego kabla jest dopasowana do naszych niestandardowych kabli ramieniowych używanych w całej gamie gramofonów. Dzięki temu mozna uzyskać synergię systemu, jeśli interkonekt używany jest między przedwzmacniaczem gramofonowym a wzmacniaczem.

Kabel zakończony jest ergonomicznie zaprojektowanymi, wysokiej jakości wtykami Neutrik RCA, które poprawiają transfer sygnału, a także chronią kabel przed uszkodzeniem.

Couple 3 jest ręcznie montowany we własnym zakresie zgodnie z naszymi rygorystycznymi standardami, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość i jest objęty dożywotnią gwarancją Rega na wady produkcyjne.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Długość połączenia międzysieciowego 1 m
Typ przewodu Wielożyłowy (28) kabel OFC
Rozmiar nici 0,22 mm 2
Niska pojemność 80 pF
Osłona 100% współczynnik osłony
Kabel zewnętrzny Ultra elastyczny płaszcz
Typ wtyczek RCA
Wysokiej jakości pozłacany Neutrik z mechanicznym odciążeniem naprężeń

 

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Na wszystkie produkty marki Rega udzielamy ograniczonej, dożywotniej gwarancji.

Każdy z naszych produktów jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami. Niniejsza gwarancja obejmuje potwierdzone wady produkcyjne. Gwarancja nie obejmuje zużycia, ani części, które są uważane za materiały eksploatacyjne. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń firmy Rega zawartych w instrukcji obsługi produktu mogą spowodować utratę gwarancji. Ze względu na lokalne przepisy obowiązujące w danym kraju zakres gwarancji może się różnić. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące gwarancji, skontaktuj się ze sprzedawcą lub dystrybutorem firmy Rega. Niniejsza gwarancja nie ma wpływu na Twoje prawa ustawowe.