PLANAR 78

TYLKO 78 OBR./MIN

RP78 opojedynczej prędkości obrotowej został zaprojektowany i skonstruowany tak, aby osiągnąć wyjątkową jakość dźwięku z płyt szelakowych, znacznie przekraczającą oczekiwania wobec produktu w tym przedziale cenowym. Wykorzystujący nasz najnowszy silnik 24 V, nowy Planar 78 jest również wyposażony w najnowsze ramię RB220.

Z miłości do szelaków

Gramofon ten został zaprojektowany wyłącznie do odtwarzania płyt 78 rpm. Pominęliśmy więc wszelkie niepotrzebne dodarki, co pozwoliło nam skoncentrować koszty produkcji na wysokiej jakości częściach niezbędnych do dokładnego odtwarzania płyt szelakowych. Minimalistyczny dizajn Rega Planar 78 i zastosowanie wysokiej jakości komponentów gwarantują, że Twój gramofon będzie Ci służył przez wiele lat.

RB220 oferuje zadziwiającą jakość brzmienia i jest jednym z najlepiej sprzedających się ramion gramofonowych Regi. To wersja rozwojowa słynnego RB250, które było montowane we wczesnych gramofonach Planar 2 i P2, RB220. Wykorzystuje ono nasze, zgłoszone do opatentowania, ultralekkie, wysokiej jakości łożyska polimerowe pionowe i poziome.

Ramię wykonane jest z odlewanej rurkię i ma trzypunktowe mocowanie. System ten zmniejsza nacisk na podstawę i ramię oraz zapewnia mu większą stabilność. Wszystko to przekłada się na więcej muzyki dla Ciebie, słuchacza.

KLUCZOWE CECHY

  • Ręcznie składane ramię RB220 Rega
  • Żywica fenolowa, talerz z efektem koła zamachowego
  • Wysokiej jakości silnik synchroniczny 24 V o niskim poziomie szumu
  • Dedykowana wkładka Regi MC dla płyt 78 RPM, RB78 (sprzedawana oddzielnie)
  • Zaawansowany pasek napędowy EBLT w standardzie
  • Dożywotnia gwarancja na wady produkcyjne

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Wszystkie produkty Rega posiadają dożywotnią gwarancję na wady fabryczne. Każdy produkt, który tworzymy, jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii w najwyższym możliwym standardzie. Niniejsza gwarancja obejmuje oryginalne potwierdzone wady produkcyjne. Niniejsza gwarancja nie obejmuje zużycia. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń Rega mogą spowodować unieważnienie gwarancji.

Zapoznaj się z instrukcją obsługi, aby uzyskać szczegółowe informacje o gwarancji dla konkretnego produktu. Twoje prawa ustawowe pozostają nienaruszone.