RB220

RB220 to najnowsze wcielenie jednego z naszych najpopularniejszych ramion gramofonowych, wykorzystujące naszą zupełnie nową rurkę ramienia i trzypunktowy system mocowania. Każde ramię RB220 jest montowane ręcznie, dzieki czemu otrzymujemy precyzyjne dopasowanie o wyjątkowo niskim współczynniku tarcia. RB220 to ramię o jakości znacznie przekraczającej oczekiwania wobec produktu w tym przedziale cenowym.

Doskonała precyzja

RB220 wykorzystuje naszą niestandardową, jednoczęściową, aluminiową, starannie wykonaną rurkę ramienia w celu zoptymalizowania jakości dźwięku i zmniejszenia naprężeń w zaprojektowanych przez Rega łożyskach polimerowych o ultra niskim tarciu (zgłoszenie patentowe). Każde ramię jest precyzyjnie,  składane ręcznie przy użyciu niestandardowych narzędzi Rega i dokładnych ustawień momentu obrotowego, aby zagwarantować optymalną jakość dźwięku. Tak wysoki poziom dbałości o szczegóły zapewnia doskonałe śledzenie i maksymalizuje ilość informacji, które wkładka może wydobyć z powierzchni płyty.

Najnowsza wersja RB220 ma teraz regulowany bias, co pozwala na większą kompatybilność z szerszą gamą wkładek. Zaprojektowany przez Rega system antyskatingu dostosuje ilość biasu, gdy ramię śledzi płytę, zapewniając równomierne śledzenie podczas jej odtwarzania.

KLUCZOWE CECHY

  • Niestandardowa jednoczęściowa, aluminiowa rurkka ramienia
  • Trzypunktowy system mocowania ramienia
  • Precyzyjny, ręczny montarz
  • Niezwykle niski poziom tarcia
  • Prosta konfiguracja
  • Regulowane odchylenie
  • Dożywotnia gwarancja na wady produkcyjne

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Masa efektywna Niska / 11 g
Odległość montażowa, środek talerza do środka otworu ramienia 222 mm
Efektywna długość 236,5 mm
Kąt przesunięcia 21.55°
Zwis 14,5 mm