SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Pasek napędowy Rega Referencyjny monomer EBLT
Okrągłość średnicy / przekroju Poprawiona stabilność/dokładność prędkości
Żywotność 50% dłuższa żywotność niż pas polichloroprenowy
Zaawansowany proces utwardzania Poprawiona spójność modułu materiału

 

REFERENCYJNY PASEK NAPĘDOWY EBLT

Wykonany na zamówienie pasek napędowy klasy premium Reference EBLT. Standardowo montowany we wszystkich modelach gramofonów Planar 8 i Planar 10 od 8 marca 2021 r.

Pasek napędowy Rega Reference EBLT jest kulminacją wielu lat badań i rozwoju oraz zaawansowanych testów oprzyrządowania. Najdokładniejszy pasek napędowy, jaki kiedykolwiek wyprodukowaliśmy, Reference EBLT jest teraz standardowo montowany we wszystkich modelach gramofonów Planar 8 i Planar 10. Pasek Reference nadaje się do wszystkich gramofonów Rega, ale jest wysoce zalecany do Planar 6 i dowolnego Planara 3 z zasilaczem Rega Neo TT.

Każdy pasek jest formowany na naszych bardzo dokładnych, niestandardowych oprzyrządowaniach przy użyciu unikalnej sekretnej mieszanki. Po uformowaniu pasy są kriogenicznie zamrażane i walcowane w celu usunięcia nadmiaru błysku w celu uzyskania idealnej okrągłości przekroju poprzecznego, która ma kluczowe znaczenie dla dokładnej prędkości i stabilności. W normalnym użytkowaniu i warunkach żywotność paska napędowego EBLT jest o 50% dłuższa niż w poprzednim modelu. Wszystkie taśmy Reference przechodzą unikalny proces utwardzania, który gwarantuje najwyższy osiągalny poziom dokładności.

Poniżej możesz zobaczyć bezpośrednie porównanie zaczerpnięte z naszego niestandardowego oprogramowania testowego. Możesz porównać stary pas (na górze) z najnowszym pasem referencyjnym EBLT (na dole). Użyliśmy tego samego gramofonu Planar 1. Jedyną częścią, która się zmieniła, jest pasek napędowy. Wyraźnie widać znaczne zmniejszenie ważonych szczytowych pomiarów Wow / Flutter spowodowane zwiększoną dokładnością i okrągłością przekroju poprzecznego taśmy EBLT. Standardowy pasek mierzy 0,253% / Advanced EBLT mierzy 0,162%, a Reference EBLT mierzy 0,075%.

Porównanie pasków napędowych Rega

 

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Na wszystkie produkty marki Rega udzielamy ograniczonej, dożywotniej gwarancji.

Każdy z naszych produktów jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami. Niniejsza gwarancja obejmuje potwierdzone wady produkcyjne. Gwarancja nie obejmuje zużycia, ani części, które są uważane za materiały eksploatacyjne. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń firmy Rega zawartych w instrukcji obsługi produktu mogą spowodować utratę gwarancji. Ze względu na lokalne przepisy obowiązujące w danym kraju zakres gwarancji może się różnić. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące gwarancji, skontaktuj się ze sprzedawcą lub dystrybutorem firmy Rega. Niniejsza gwarancja nie ma wpływu na Twoje prawa ustawowe.