SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Waga 1 kg 
Wymiary

Szer. 375 mm × wys. 175 mm × gł. 400 mm

UCHWYT ŚCIENNY

Najwyższa izolacja drgań dla Twojego gramofonu, następna generacja wspornika ściennego gramofonu jest wykonana z lekkiego, laserowo wycinanego 3 mm, składanego aluminium.

Ta całkowicie nowa konstrukcja jest o 1,2 kg lżejsza i sztywniejsza niż poprzedni model i została specjalnie zaprojektowana, aby uzupełnić najnowszą gamę lekkich gramofonów Rega.

Zaprojektowany dla Planar 1, Planar 2 , Planar 3 , Planar 6 i wielu starszych modeli Regi.

Nie nadaje się do obecnych modeli Planar 8 lub Planar 10 , mniejszy dedykowany wspornik ścienny P8/P10 jest dostępny dla tych modeli szkieletowych.

Możliwość zastosowania na nierównych ścianach.

Dostępne są proste adaptery śrubowe pasujące do starszych gramofonów RP8 i RP10.

Dostępny w kolorze czarnym lub białym.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Na wszystkie produkty marki Rega udzielamy ograniczonej, dożywotniej gwarancji.

Każdy z naszych produktów jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami. Niniejsza gwarancja obejmuje potwierdzone wady produkcyjne. Gwarancja nie obejmuje zużycia, ani części, które są uważane za materiały eksploatacyjne. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń firmy Rega zawartych w instrukcji obsługi produktu mogą spowodować utratę gwarancji. Ze względu na lokalne przepisy obowiązujące w danym kraju zakres gwarancji może się różnić. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące gwarancji, skontaktuj się ze sprzedawcą lub dystrybutorem firmy Rega. Niniejsza gwarancja nie ma wpływu na Twoje prawa ustawowe.