SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Pasek napędowy Rega Zaawansowany monomer EBLT
Poprawiona spójność modułu materiału Poprawiona stabilność/dokładność prędkości
Żywotność 50% dłuższa żywotność niż pas polichloroprenowy

 

ZAAWANSOWANY PASEK NAPĘDOWY EBLT

Wykonany na zamówienie, wysokiej jakości pasek napędowy Advanced EBLT.

ZAAWANSOWANY PASEK NAPĘDOWY EBLT UPGRADE

Zaawansowany pasek napędowy EBLT jest standardowo montowany we wszystkich modelach Planar 1, Planar 1 Plus, Planar 2, Planar 3 i Planar 6.

Każdy pasek jest formowany na naszych bardzo dokładnych, niestandardowych oprzyrządowaniach przy użyciu unikalnej sekretnej mieszanki. Po uformowaniu pasy są kriogenicznie zamrażane i walcowane w celu usunięcia nadmiaru błysku w celu uzyskania idealnej okrągłości przekroju, która ma kluczowe znaczenie dla dokładnej prędkości i stabilności. W normalnym użytkowaniu i warunkach żywotność paska napędowego EBLT jest o 50% dłuższa niż w poprzednim modelu.

Poniżej możesz zobaczyć bezpośrednie porównanie zaczerpnięte z naszego niestandardowego oprogramowania testowego. Możesz porównać stary pas (na górze) z najnowszym pasem referencyjnym EBLT (na dole). Użyliśmy tego samego gramofonu Planar 1. Jedyną częścią, która się zmieniła, jest pasek napędowy. Wyraźnie widać znaczne zmniejszenie ważonych szczytowych pomiarów Wow / Flutter spowodowane zwiększoną dokładnością i okrągłością przekroju poprzecznego taśmy EBLT. Standardowy pasek mierzy 0,253% / Advanced EBLT mierzy 0,162%, a Reference EBLT mierzy 0,075%

Porównanie pasków napędowych Rega

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Na wszystkie produkty marki Rega udzielamy ograniczonej, dożywotniej gwarancji.

Każdy z naszych produktów jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami. Niniejsza gwarancja obejmuje potwierdzone wady produkcyjne. Gwarancja nie obejmuje zużycia, ani części, które są uważane za materiały eksploatacyjne. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń firmy Rega zawartych w instrukcji obsługi produktu mogą spowodować utratę gwarancji. Ze względu na lokalne przepisy obowiązujące w danym kraju zakres gwarancji może się różnić. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące gwarancji, skontaktuj się ze sprzedawcą lub dystrybutorem firmy Rega. Niniejsza gwarancja nie ma wpływu na Twoje prawa ustawowe.