ZESTAW DO MODERNIZACJI SILNIKA 24 V

Ten zestaw zawiera cichy silnik 24 V o niskim poziomie wibracji, zaprojektowany i opracowany dla naszej gamy wielokrotnie nagradzanych gramofonów 24 V. Zaprojektowany z prostym rozwiązaniem mocującym, pasującym do wszystkich poprzednich gramofonów Rega, które nie wykorzystują jeszcze technologii 24v.

Cechy

  • Indywidualnie ręcznie dostrojona płytka drukowana w celu zminimalizowania wibracji.
  • Rega zaprojektowała zespół synchronicznego silnika prądu przemiennego 24 V o niskim poziomie wibracji i niskim poziomie hałasu.
  • Mocowany na sztywno, aby poprawić prędkość rozruchu w porównaniu z poprzednimi zawieszonymi modelami Planar.
  • Gwarantowana poprawa napędu, stabilności prędkości i wydajności dźwiękowej.

Opcjonalna ścieżka aktualizacji

Kompatybilny z zewnętrznym zasilaczem Rega Neo i TT-PSU, który zawiera zaawansowany obwód antywibracyjny i zapewnia jeszcze większą stabilność. Neo i TT-PSU mają również dodatkową wygodę w postaci elektronicznej zmiany prędkości. Zoptymalizuj wydajność dzięki ulepszonemu pasowi napędowemu Rega.

Chociaż prosty w montażu, zalecamy montaż tego zestawu przez wykwalifikowanego dealera firmy Rega, aby zapewnić maksymalną wydajność.

Pasuje do następujących gramofonów:

RP1 / P1 / P2 / P2 2000 / PLANET / Planar 2 / Planar 3 / P3 2000 / Planar 25

Do użytku tylko z gramofonami Rega.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Na wszystkie produkty marki Rega udzielamy ograniczonej, dożywotniej gwarancji.

Każdy z naszych produktów jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami. Niniejsza gwarancja obejmuje potwierdzone wady produkcyjne. Gwarancja nie obejmuje zużycia, ani części, które są uważane za materiały eksploatacyjne. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń firmy Rega zawartych w instrukcji obsługi produktu mogą spowodować utratę gwarancji. Ze względu na lokalne przepisy obowiązujące w danym kraju zakres gwarancji może się różnić. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące gwarancji, skontaktuj się ze sprzedawcą lub dystrybutorem firmy Rega. Niniejsza gwarancja nie ma wpływu na Twoje prawa ustawowe.