ELEX-R

Elex-R to wysublimowane połączenie konstrukcji Brio z obwodami mocy i zaawansowanym przedwzmacniaczem gramofonowym Elicit-R. Inżynierowie Regi osiągnęli w nim idealną równowagę: mocy, kontroli i dynamiki, zapewniając wydajność, która zawsze stawia muzykę na pierwszym miejscu. Dodatkowo wyposażony w wiele opcji łączności zapewniających pełną elastyczność i integrację z pozostałymi części asortymentu Rega.

Wysublimowana mieszanka

Elex-R jest zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami i zaprojektowany tak, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość dźwięku, pozostając jednocześnie prostym w użyciu i łatwym w konfiguracji. Elex-R jest wbudowany w obudowę Regi o pełnej szerokości ze zwiększonym rozpraszaniem ciepła, co wraz z większym transformatorem umożliwia Elex-R dostarczanie 90 W na kanał przy 6 Ω i 72,5 W na kanał przy 8 Ω. Nasz czas, wysiłek i pieniądze zostały wydane na opracowanie obwodu i konstrukcji z wykorzystaniem najwyższej specyfikacji komponentów w całym tekście. W ramach projektu uwzględniliśmy przydatne funkcje, takie jak wyjście przedwzmacniacza, aby umożliwić stosowanie nowego wzmacniacza Elex-R w szerokiej kombinacji systemów i uniknęliśmy zbędnych gadżetów, takich jak sterowanie tonem lub gniazdo słuchawkowe, ponieważ mogą one przeszkadzać ścieżce sygnału i pogorszyć jakość wytwarzanego dźwięku.

KLUCZOWE CECHY

  • Niestandardowa obudowa o pełnej szerokości z ulepszonym rozpraszaniem ciepła
  • Połączony przedwzmacniacz sprzężenia zwrotnego i pasywnej regulacji głośności
  • 72 W na kanał przy 8 Ω, 90 W na kanał przy 6 Ω
  • Przedwzmacniacz gramofonowy o wysokiej specyfikacji
  • Ulepszone zasilacze
  • Wyjście przedwzmacniacza / Wyjście nagrywania / 4 wejścia liniowe
  • Transformator niestandardowy
  • Dedykowany mini pilot Rega
  • Dożywotnia gwarancja na wady produkcyjne

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Moc wyjściowa

72 W przy 8 Ω, 90 W przy 6 Ω

Pobór energii 250 W
Wejścia 1 x wejście Phono, 4 x wejścia liniowe

Wyjścia

Wyjście nagrywania,
wyjście przedwzmacniacza

Wymiary (szer. x wys. x gł.) 430 x 80 x 320 mm
Waga

10,9 kg

Życie, tempo, uzależniająca muzykalność; konstrukcja odporna na bomby. 
Fantastyczny, poprawiający życie wzmacniacz zintegrowany

HI-FI Choice

Najlepszy wzmacniacz stereo £700-£1500

Najlepszy wzmacniacz stereo £700-£1500

Najlepszy wzmacniacz stereo £700-£1000

Najlepszy wzmacniacz stereo £700-£1000

Najlepszy wzmacniacz stereo £800-£1500

Zwycięzca testu grupowego

Przegląd - The Ear

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Wszystkie produkty Rega posiadają dożywotnią gwarancję na wady fabryczne. Każdy produkt, który tworzymy, jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii w najwyższym możliwym standardzie. Niniejsza gwarancja obejmuje oryginalne potwierdzone wady produkcyjne. Niniejsza gwarancja nie obejmuje zużycia. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń Rega mogą spowodować unieważnienie gwarancji.

Zapoznaj się z instrukcją obsługi, aby uzyskać szczegółowe informacje o gwarancji dla konkretnego produktu. Twoje prawa ustawowe pozostają nienaruszone.