PODKŁADKA DYSTANSOWA – STAL NIERDZEWNA

Niektóre wkładki innych producentów mogą mieć głębszy korpus niż wkładki Regi, czasami będą one wymagały użycia trzypunktowego dystansera, aby umożliwić oddzielenie tylnej części wkładki od winylu.

Gdy ramiona Rega są montowane na gramofonach innych producentów, może być konieczne dodanie naszych podkładek dystansowych do ramion Rega, aby uzyskać odpowiednią wysokość ramienia.

Uwaga: W gramofonach Rega podkładki nie powinny być konieczne, chyba że używasz wyjątkowo głębokiej wkładki innego producenta.

Regulacja wysokości ramienia lub regulacja VTA mogą być kontrowersyjnym tematem. Rega uważa, że ​​integralność mocowania ramienia do płyty montażowej ramienia jest o wiele ważniejsza niż wątpliwa możliwość regulacji ramienia. Ramię powinno być w miarę równoległe do powierzchni płyty lub nieco niżej w miejscu mocowania. Jedynym przypadkiem, w którym podkładka dystansowa jest potrzebna do podniesienia wysokości ramienia, jest sytuacja, gdy tył wkładki uderza w rekord podczas gry.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Wszystkie produkty Rega posiadają dożywotnią gwarancję na wady fabryczne. Każdy produkt, który tworzymy, jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii w najwyższym możliwym standardzie. Niniejsza gwarancja obejmuje oryginalne potwierdzone wady produkcyjne. Niniejsza gwarancja nie obejmuje zużycia. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń Rega mogą spowodować unieważnienie gwarancji.

Zapoznaj się z instrukcją obsługi, aby uzyskać szczegółowe informacje o gwarancji dla konkretnego produktu. Twoje prawa ustawowe pozostają nienaruszone.