PODKŁADKA DYSTANSOWA – STAL NIERDZEWNA

Niektóre wkładki innych producentów mogą mieć głębszy korpus niż wkładki Regi, czasami będą one wymagały użycia trzypunktowego dystansera, aby umożliwić oddzielenie tylnej części wkładki od winylu.

Gdy ramiona Rega są montowane na gramofonach innych producentów, może być konieczne dodanie naszych podkładek dystansowych do ramion Rega, aby uzyskać odpowiednią wysokość ramienia.

Uwaga: W gramofonach Rega podkładki nie powinny być konieczne, chyba że używasz wyjątkowo głębokiej wkładki innego producenta.

Regulacja wysokości ramienia lub regulacja VTA mogą być kontrowersyjnym tematem. Rega uważa, że ​​integralność mocowania ramienia do płyty montażowej ramienia jest o wiele ważniejsza niż wątpliwa możliwość regulacji ramienia. Ramię powinno być w miarę równoległe do powierzchni płyty lub nieco niżej w miejscu mocowania. Jedynym przypadkiem, w którym podkładka dystansowa jest potrzebna do podniesienia wysokości ramienia, jest sytuacja, gdy tył wkładki uderza w rekord podczas gry.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Na wszystkie produkty marki Rega udzielamy ograniczonej, dożywotniej gwarancji.

Każdy z naszych produktów jest projektowany i montowany w Wielkiej Brytanii zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami. Niniejsza gwarancja obejmuje potwierdzone wady produkcyjne. Gwarancja nie obejmuje zużycia, ani części, które są uważane za materiały eksploatacyjne. Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje lub nieprzestrzeganie zaleceń firmy Rega zawartych w instrukcji obsługi produktu mogą spowodować utratę gwarancji. Ze względu na lokalne przepisy obowiązujące w danym kraju zakres gwarancji może się różnić. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące gwarancji, skontaktuj się ze sprzedawcą lub dystrybutorem firmy Rega. Niniejsza gwarancja nie ma wpływu na Twoje prawa ustawowe.