Zapraszamy do sierpniowego wydania „Audio Video”, w którym znajdziecie recenzję Rega Elex Mk4. Wzmacniacz spotkał się z bardzo dobrym odbiorem redakcji uzyskując wyróżnienie „WYBÓR REDAKCJI *****”

„Nadrzędną cechą nowej integry Regi jest muzykalność. Elex Mk4 od razu do siebie przekonuje i pozostawia nas z tym wrażeniem aż do końca. Brzmienie jest angażujące i potrafi przykuć uwagę na długie godziny, nie wywołując przy tym najmniejszych oznak zmęczenia czy znużenia. Nie ma przy tym znaczenia, jakiego rodzaju muzyki słuchamy.”

„Powiedziałbym wręcz, ze barwy są gęste, nasycone i żywe. Pod tym względem Redze zdecydowanie bliżej do dobrego lampowca niż tranzystora. Jednocześnie nie słychać ograniczeń typowych dla urządzeń lampowych, co na tym pułapie cenowym byłoby nieuniknione.”

„Cieszy, ze są takie wzmacniacze: niezbyt drogie, solidne i świetnie grające. Elex Mk4 punktuje bardzo wysoko w dziedzinie muzykalności. Z tym wzmacniaczem chce się spędzać długie godziny, słuchając ulubionej muzyki. Nie przychodzi mi do głowy żadna aktualnie produkowana integra w podobnej cenie, która oferowałaby równie duży potencjał pod tym względem.”

„Audio Video” | No. 8/2023 (388) | 08.2023