Tym razem magazyn HighFidelity.pl “wziął na warsztat” topowy wzmacniacz zintegrowany z naszej oferty – Rega Osiris. Zapraszamy do recenzji!

„WZMACNIACZ REGI BRZMI CIEPŁO, to raz, brzmi gęsto, to dwa, ale jest też niezwykle dokładny w akcentowaniu rytmu – to trzy. Pomimo tak wolnego tempa, pomimo wygładzenia wszystkich krawędzi i – wreszcie – pomimo nasycenia niskiego środka, Osiris nie zamknął całości w ciepłym kokonie. Nie spowolnił wszystkiego swoim charakterem. Było inaczej – to wzmacniacz o wysokiej rozdzielczości, nie mam co do tego wątpliwości, dlatego też wydobył wszystkie elementy obydwu utworów, na które zwróciłem uwagę, składając je w całość, która świetnie oddawała intencje twórców, a przynajmniej to, co mi się intencjami wydawało.”

„Wzmacniacz Regi doskonale sobie bowiem radzi z różnicowaniem nastroju, a to przez wyjątkowo precyzyjne śledzenie tempa i łaskawe traktowanie każdego dźwięku. łaskawe w tym sensie, że nigdy nie nazbyt jaskrawe, ale też wystarczająco klarowne, aby nie osunąć się w nudę.”

„WZMACNIACZ OSIRIS gra w bardzo charakterystyczny sposób. Dociąża brzmienie i je dopieszcza. Najważniejszy jest dla niego środek pasma, szczególnie jego dolna część. Ale też jest to wzmacniacz świetnie różnicujący i rozdzielczy. ”

„Urządzenie jest wykonane z wyjątkową czułością i wiedzą o mechanice i elektronice, co też jest ważne. Widać i słychać, że mamy do czynienia z produktem za którym stoją ludzie z krwi i kości. Co więcej, słychać, że to ludzie od analogu :)”

„HighFidelity.pl” | No. 231 07.2023

czytaj cały TEST