W dniach 27-29 października zapraszamy na Audio Show 2023, do sali Arkadia II + III w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na tegorocznej wystawie Audio Video Show. W tym roku zaprezentujemy kilka długo wyczekiwanych nowości. Jako pierwsi w Polsce będziecie mogli Państwo posłuchać topowego gramofonu Rega NAIA w połączeniu z kolumnami Rega AYA. Do Państwa dyspozycji będzie dostępna pełna oferta gramofonów, wzmacniaczy oraz przedwzmacniaczy marki Rega.

W naszej sali w SOBOTĘ, 27 października 2023, godz. 12:00, odbędą się również „WARSZTATY HIGH FIDELITY“, prowadzone przez Redaktora Naczelnego, pana Wojciecha Pacułę zatytułowane: „TEST PRESS – WTF?”

„Spotkanie pod tym tytułem pomyślałem jako niezobowiązujące, służące wymianie poglądów na temat Test Pressów, czyli testowych tłoczeń płyt LP wykonywanych dla realizatora dźwięku i muzyków pod kątem technicznej poprawności lakieru i matryc.”
Wojciech Pacuła

W czasie spotkania redaktor opowie o tym, czym jest tego typu tłoczenie, do czego służy i czym się różni od gotowej płyty. Posłuchamy kilku płyt tego typu, z różnych lat i pochodzących z różnych wytwórni i kilka z nich porównamy z gotową płytą. Sięgniemy po płyty Polskich Nagrań, AC Records, Verve, Tacet, Karl Records, ECM i Blue Note. Dodajmy, że odsłuchy będą prowadzone na absolutnej nowości, fantastycznym gramofonie Rega Naia, który znajdzie się w teście w „High Fidelity” już w listopadzie.

Do zobaczenia!